הסכם גירושין כדאי לעשות אצל עורך דין מקצועי

אם אתם עומדים כעת בפני הליך גירושין, הדבר החשוב ביותר שעליכם לעשות הוא לפנות לעורך דין. מדוע?

עומדים להתגרש? פנו עוד היום לעורך דין מומחה לתחום

תהליך של גירושין הוא תהליך כואב אשר לרוב מעורבים בו רגשות כאובים, כאשר לצערנו ישנם גם מקרים בהם אחד הצדדים מסרב להעניק גט לאחר. מדובר במצב אבסורד במדינת ישראל של שנת 2019, אולם הוא עדיין מתרחש. בנוסף, לרוב מאבקי גירושין בהם מעורבים גם ילדים עלול לגרור את כל המשפחה לכדי פירוק מוחלט, כחלק מהליך משפטי בו נדרשים לעיתים הילדים להעיד, כמו גם עוגמת נפש אשר נגמרת לאחד הצדדים. לכן, הדרך הטובה ביותר בה תוכלו להגן על עצמכם, על ילדכם ועל האינטרסים שלכם היא באמצעות פנייה לעורך דין מקצועי, לצורך חתימה על הסכם גירושין.

 

הסכם גירושין – מה חשוב לדעת?

הסכם גירושין הוא הסכם אשר נחתם במעמד שני הצדדים, והוא חייב להיות בהסכמתם המלאה. עורך הדין אשר ילווה אתכם בזמן התהליך ינהל את המשא ומתן, כאשר ברוב המקרים במידה ולא תהיינה הסכמות, נידרש להליך של גישור. מדובר בהליך מקובל ביותר אשר נועד להקל על שני הצדדים בזמן התהליך, ולהגיע בסופו של דבר לעמק השווה בסוגיות משמעותיות אשר קשורות בגידול הילדים, חלוקת זמנים בין ההורים כמו גם חלוקת רכוש וכדומה. מדובר בסוגיות רגישות ביותר אשר מצריכות קשב רב כמו גם מהלכים אשר נועדו לגרום לכך שהתהליך עצמו יתבצע במהירות האפשרית, לאור הרגישות הרבה הכרוכה בה. לכן, ישנה חשיבות רבה להתייעצות כמו גם קבלת ליווי משפטי לכל אורך התהליך, וזאת על מנת לגרום לכך שההסכם הסופי ישרת היטב את שני הצדדים, וישכין שלום כמו גם שלווה למשך המשך החיים, כל צד לדרכו שלו.

הסכם גירושין כדאי לעשות אצל עורך דין מקצועי
הסכם גירושין כדאי לעשות אצל עורך דין מקצועי

נעמת – ייעוץ משפטי בפריסה ארצית לצורך חתימה על הסכם גירושין

מתוך הבנה כי מדובר בהליך מורכב אשר מעורר לא מעט רגשות של תסכול וחרדה, מעניק ארגון נעמת ליווי אישי אשר כולל צוות משפטי המורכב מעורכי דין מהשורה הראשונה אשר בקיאים בתחום ויודעים להעניק מעטפת משפטית הולמת אשר נועדה לסיים את ההליך בהקדם האפשרי, ועם מינימום של נזקים. באמצעות הצוות המיומן של הארגון אשר פרוס בכל רחבי הארץ תוכלו להיות בטוחים כי האינטרסים שלכם יישמרו, כמו גם בכדי למנוע הליכה להליך משפטי סבוך ומורכב אשר עומד כיום על שנים רבות. על כן, אם אתם כעת לקראת חתימה על הסכם גירושין או שוקלים להתגרש, אנו מזמינים אתכם לפנות לאתר נעמת בכתובת https://www.naamat.org.il או דרך יצירת קשר במספר 02-5610608 או במספר 03-5254422 לקבלת מידע נוסף לגבי הסכם גירושין כמו גם ייעוץ ראשוני הנוגע למצבכם האישי. אל תהססו, נעמת כאן בשבילכם.

הסכם גירושין כדאי לעשות אצל עורך דין מקצועי

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?

מידע נוסף סביב הנושא