אודות

משרדנו נחשב לאחד המשרדים המובילים במחוז מרכז. המשרד הוקם על ידי צוות מקצועי המתעסק שנים בתחום ערכית דין וגדל משנה לשנה בהיקף לקוחותיו ובהון האנושי. במשרד קיימים 10 עורכי דין המספקים שירותי עריכת דין במגוון תחומים, בראש ובראשונה ובדיני משפחה וירושה, אזרחי-מסחרי, ציבורי ומנהלי, נזיקין וביטוח ובדיני עבודה.

 

יחס אישי לכל לקוח

המשרד מטפל בתיקים בשווי מאות אלפי שקלים עד מיליוני שקלים של בעלי עסקים מתחומים שונים ועושה ככל שביכולתו להביא לתוצאה משפטית מקסימלית עבור כל לקוח ולקוח, שכן כל לקוח זוכה לאווירה אינטימית ופתוחה ללא פשרות. צוות עורכי הדין לא מפחד לקחת עליו תיקים מורכבים שמשרדים אחרים סירבו לקחת – אנחנו מאמינים כי אפשר לגבש אסטרטגיה משפטית מותאמת ונכונה לכל תיק על מנת להשיג לכל לקוח את הביסוס לטענת התיק.

 

לא מתפשרים על איכות

הייצוג המשפטי שאנחנו נותנים הוא מ-א' ועד ת': חוות דעת מקצועית, ליטיגציה, משא ומתן, ערעורים וכו'. מקצועיות ושמירה על מסירות ולהט בכל תיק, מקטן ועד גדול. בזכות התעקשות והשקעה זו המשרד הביא תקדימים משפטיים יוצאי דופן בתחום דיני משפחה וגירושין.

 

קצת על המשרד

כל חברי המשרד בוגרי תואר ראשון\שני במשפטים באוניברסיטת תל אביב, בוגרי קורס גישור בסיסי וגישור פרקטי מטעם אוניברסיטת תל אביב, בוגרי קורס גישור משפחה מטעם לשכת עורכי הדין. בעלי ניסיון בניהול ועדות ארציות של לשכת עורכי הדין, כל הצוות מורכב מעורכי דין בעל מספר שנות ניסיון בתחום דיני משפחה וגירושין.

בין לקוחות משרדנו ניתן למצוא לקוחות מפורסמים, לקוחות איכותיים ומגוונים שלעיתים זקוקים לשירות משפטי בתחום משפטי כזה או אחר ושאינו מוענק על ידי משרדנו העוסק בתחום דיני משפחה וירושה. אתם מוזמנים לפנות אלינו על מנת לקיים קשרי עבודה בדיני משפחה וירושה עם משרדנו.