לייעוץ עם עו"ד חייגו עכשיו:

גירושין על בסיס עילת בגידה

בן הזוג בגד בך? את לא יודעת מה לעשות? חרב עליך עולמך כי גילית שלאשתך יש מאהבת? בגידה היא עילה מוכרת מאוד לגירושין ולכן אולי תוכלו להתנחם בעובדה שאתם לא היחידים שזה קורה להם.

האם באמת כדאי לפרק את החבילה?

אנשים רבים שחוו בגידה מעידים על כך שהרגע הזה שבו מגלים שבן הזוג בוגד, הוא רגע ששינה להם את החיים. איך יכול להיות שהאדם שאיתו אני הולכת לישון כל לילה בוגד בי? ואיך יכול להיות שהאישה שבשבילה אני עושה הכול בסופו של דבר מעדיפה בכלל נשים? האמת היא, שלא לענות על השאלה איך מתמודדים עם בגידה של בן זוג ולכן ברור גם מדוע לא מעט אנשים בוחרים להיפרד. אין ויכוח על כך שיש גם זוגות שכן בוחרים להישאר ביחד ולעבור את המשבר, אך רבים גם מבינים שאין להם יותר מה לעשות אחד עם השני. תוהים כיצד יהיה נכון לכם להתמודד עם המצב? אם כך, מומלץ יהיה לקחת את הזמן ולחשוב, שכן החלטות משמעותיות כאלה לא כדאי לקחת ברגע של כעס.

איש עם אישה אחרת

ההתמודדות עם הליך גירושין

בחרתם, בסופו של דבר, להתגרש? אתה לא יכול לחשוב על לישון עם אשתך יותר? את לא רוצה לראות את הפנים של בעלך כי ברור לך שכבר מזמן את לא היחידה מבחינתו? אם כך, זה ברור שעבורכם התשובה לשאלה איך מתמודדים עם בגידה מורכבת ממילה אחת: מתגרשים. ההתמודדות עם הליך גירושין אינה פשוטה, ובטח לא כאשר הסיבה מפתיעה וכואבת כמו בגידה. עם זאת, אם תבדקו בסטטיסטיקה של מדינת ישראל, אתם תראו שלא מעט זוגות בארץ בוחרים להתגרש בגלל סיבות כאלה ואחרות. למעשה, אחד מכל שלושה זוגות בסוף נפרד, אך שצרת רבים חצי נחמה, ואתם לא לבד. אם גם מבחינתכם גירושין זה רק מה שרואים בסרטים ואם גם אתם תוהים האם מדובר בהכרח על הליך אינסופי, כדאי לדעת שאפשר גם אחרת, וזה תלוי רק בכם.

בחרו לכם עורך דין שהוא גם מגשר לליווי בהליך הגירושין

אם החלטתם שאין מנוס, שאתם רוצים להיפרד ואתם רוצים לעשות את זה כמה שיותר מהר, אתם צודקים. אחרי קבלת ההחלטה על פרידה כבר אין טעם לדחות את העניין ולכן כל מה שנותר לכם כעת זה לבחור עורך דין מתאים. יש היום לא מעט עורכי דין שעוסקים בתחומי המשפחה השונים, כולל גירושין, כך שכדאי יהיה לבדוק במי מהם אתם בוחרים. נסו לבחור עורך דין שהוא גם מגשר, כי אם תוכלו להיפרד בעזרת מגשר, הכול יהיה מהיר יותר. קחו בחשבון גם שאם תצליחו להגיע להסכמות בקלות לגבי הילדים ולגבי הכסף, בסופו של דבר הליך הגירושין גם לא יעלה לכם יותר מידי.

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?

מידע נוסף סביב הנושא

איך מתבצע תהליך גירושין בהסכמה

תהליך גירושין הוא בדרך כלל ארוך וקשה, בעיקר רגשית. כשמגיעים להסכם משותף שהגיע הזמן להתגרש זו הזדמנות להיפרד בתנאים טובים ואף לראות את הצדדים החיובים

כיצד תגלו אם בן הזוג בוגד בכם?

אם אם לפתע שמים לב לסימנים שונים שיכולים להצביע על כך שבן הזוג שלכם מנהל מאחורי הגב שלכם מערכת יחסים נוספת, יש כמה דברים שיכולים

עו"ד יריב ואקנין - זמין לייעוץ
לייעוץ עם עו"ד חייגו עכשיו:
או השאירו פרטים בטופס: