ביטוח חול: שיקרתם בהצהרת הבריאות? האם עדיין מגיע לכם פיצוי כספי?

ביטוח נסיעות לחול הוא דבר מאד משמעותי. כשאתם שוהים בחול אתם לא מבוטחים אלא אם עשיתם ביטוח רפואי. ללא ביטוח רפואי אם נקלעתם לתאונה או נפצעתם אתם עלולים להיות בבעיה חמורה. טיפולים רפואיים במצב חירום יכולים לכלול דברים רבים כגון: פינוי חירום באמבולנס או אמצעי אחר, טיפול חירום בחדר מיון, המשך טיפול ולעיתים אפילו חילוץ או טיסה דחופה לארץ להמשך טיפול מתאים. הדברים האלה עלולים לעלות הרבה כסף ולכן זה חשוב לאין שיעור לעשות ביטוח נסיעות לחול ולמעשה דבר זה הוא בגדר חובה.

 

מה חשוב לדעת על ביטוח נסיעות ומדוע עליכם לתת הצהרת בריאות נכונה ומדויקת?

אחד הדברים הכי חשובים הוא להבין שיש הבדלים בביטוח מאדם לאדם מיעד ליעד.

ביטוח חו_ל

סוגי פוליסות שונות

פוליסות הביטוח לחול הן אינן אחידות. תנאי הפוליסה נקבעים עקב גורמים שונים.

אלה המרכזיים:

 

יעד הנסיעה

לכל מקום בעולם יש פוליסה שונה בעלת תנאים קצת שונים ותמחור אחר. ליעד הנסיעה יש חשיבות במקרה של פציעה או תאונה בעיקר סביב שאלת החילוץ וטיסות חירום. לכן חשוב מאד לעשות את הביטוח המתאים למדינה אליה אתם נוסעים. תוכלו להתייעץ ולקבל מידע בחברת הביטוח המעולה פספורט קארד.

 

נתוני המבוטח

פוליסות הביטוח נקבעות גם לפי גיל המבוטח וההיסטוריה הרפואית שלו. לכן חשוב מאד לא לשקר בהצהרת הבריאות ולוודא שאתם מוסרים את כל המידע שברשותכם בנוגע למצב הבריאותי שלכם. יש לוודא שאתם ממלאים את הצהרת הבריאות בכנות וביסודיות תוך כדי שאתם שמים לב לכל הפרטים.

 

ספורט אתגרי או ימי

יכול להיות שעל מנת לעסוק בספורט אתגרי או ימי תצטרכו ביטוח מיוחד. חשוב להתייעץ עם סוכני הביטוח בנוגע לאטרקציות השונות אותם אתם מתכננים לעשות. לעוד מידע תוכלו להתקשר לאחת מחברות הביטוח המעולות והאמינות פספורט קארד טלפון, שם יוכלו לספק לכם מידע כולל בנוגע לאטרקציות השונות ויתנו לכם הצעת מחיר בהתאם לתוכניות שלכם.

 

מה ההשלכות אם שיקרתם בהצהרת הבריאות?

במידה ואכן שיקרתם או מילאתם את הצהרת הבריאות בצורה לא נכונה, יכול להיות שחברת הביטוח לא תממש את הזכויות שלכם. חלק מהעסק שלכם אם חברת הביטוח הוא הצהרה אמיתית וכנה בנוגע למצב הבריאותי שלכם. לכן עדיף שתמנעו מלשקר. וודאו שאתם מבינים את כל השאלות בהצהרת הבריאות.

מומלץ להתייעץ עם החברה המבטחת בנוגע לשאלות השונות על מנת לדעת שאתם מבינים הכל וממלאים את השאלון בצורה נכונה. זכרו שחברת הביטוח קובעת את עלות הביטוח שלכם בהתאם לנתונים שלכם ולשאלות עליהן הצהרתם בהצהרת הבריאות.

הימנעו מהמצב הזה ותוכלו לזכות בביטוח מעולה ומקצועי. נקווה שלא תצטרכו לממש אותו ושתהיה לכם נסיעה נעימה ללא כל צרות, תאונות או הפתעות.

 

הכירו את חברת iShield

אי שילד היא סוכנות ביטוח ותיקה ואמינה המתמחה במתן פתרונות ביטוח נסיעות מקיפים לטיולים מסוגים שונים, החל מחופשות קצרות ועד לנסיעות ארוכות. אי שילד מציעה חבילות ביטוח מותאמות למצבים רפואיים שונים כמו ביטוח כבודה, תאונות אישיות, ביטוח טלפונים סלולריים ומחשבים ניידים, וכן כיסויים לתרמילאים, ספורט חורף, ביטולי טיסות, ספורט אתגרי ועוד, כאשר ישנה התמקדות בשירות לקוחות אישי ומקיף. Ishield מספקת מספר דרכים ללקוחות ליצור איתם קשר, כולל טלפון, WhatsApp ודואר אלקטרוני. מטרת החברה היא לפשט את תהליך רכישת ביטוח הנסיעות ולהבטיח שהלקוחות יקבלו את הכיסוי הטוב ביותר במחירים אטרקטיביים, כל זאת תוך שמירה על סטנדרטים גבוהים של שירות.

 

ביטוח

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?

מידע נוסף סביב הנושא