בית / שירותים

גישור גירושין ואחרי גירושין

מרכז גישור ועוד מקושר לאנשי מקצוע מתחומי הטיפול, כלכלת המשפחה, השמאות והאקטואריה. במידת הצורך נוכל להמליץ לכם על אנשי מקצוע המתאימים לצורכיכם.

קרא עוד

גישור בנושא הסכם ממון או הסכם חיים משותפים

הסכם חיים משותפים או הסכם ידועים בציבור נועד לבני זוג שלא נישאו ואף אינם עומדים להינשא.
כוונתם של שני ההסכמים זהה ולפיה בני הזוג ניתנת אפשרות להתנות על חוק יחסי ממון, ולקבוע חלוקה שונה מזו הקבועה בחוק יחסי ממון בין בני זוג תשל"ג- 1973 (להלן: "חוק יחסי ממון"). במקרה כזה כללי ההסכם יחליפו את כללי החוק ויקבעו

קרא עוד

גישור בנושא הסכם שלום בית לחילופין גירושין

הסכם שלום בית לחילופין גירושין מתאים לזוגות במשבר. הכוונה לזוגות שנקלעים לסיטואציה מאתגרת, מאיימת ומפחידה, ומרגישים שהכלים השגרתיים שלהם להתמודדות עם מצבים משבריים, לא מספיקים כדי לצאת מהסיטואציה המשברית הזו.

קרא עוד

גישור משפחתי בענייני ירושה

כאשר אדם הולך לעולמו קרוביו חבריו ומשפחתו סובלים צער עמוק וכאב בגין לכתו. הסבל, העצב והכאב מתעצמים עוד יותר כאשר מתגלה כי צוואתו של אותו אדם מדירה או מנשלת את ילדיו או את בן/ת זוגו/ה או כאשר על פי החוק (חוק הירושה) יורשים את המנוח/ה צדדים, שאם ניתן היה לשאול לרצונו של המנוח/ה, הוא היה מתנגד לכך נחרצות.

קרא עוד

גישור אל הסכם הורות

כאשר שני אנשים בוגרים מחליטים להביא ילד לעולם שלא באמצעות בן זוג, אלא באמצעות שותף להורות הם נדרשים לסדר את כל מה שכרוך בכך במסגרת הסכם הורות.
הראיה העומדת בבסיס הסכם ההורות היא על הילד העתיד להיוולד. טובת הילד העתידי היא שיהיו לו שני הורים שמכבדים אחד את השני, ורואים לנגד עיניהם את טובתו בראש ובראשונה.

קרא עוד

גישור משפחתי בענייני עסקים משפחתיים

כדאי לעשות עסקים עם משפחה או עם חברים?
אין מי שלא קיבל ולו פעם בחייו המלצה להימנע מכך. אין מי שלא שמע לפחות פעם את האנחה העמוקה, "איזו טעות, למה הכנסתי את המשפחה לעניין". רבים כל כך התפתו לשלב בין רעיון עסקי או הזדמנות עסקית לבין תחושה של חברות, קרבה, הכרות ארוכת שנים, נינוחות ותפישת עולם משותפת

קרא עוד